16 жовтня педагогічний колектив опорного закладу «Омельницький ліцей» гостинно приймав гостей – керівників освітніх установ; спеціалістів органів управління освітою міських, селищних, сільських територіальних громад Полтавської області, які координують роботу з обдарованою молоддю та діяльність місцевих наукових товариств „Мала академія наук”; представників позашкільних закладів; наукових керівників учнівських МАНівських проєктів. 50 учасників, небайдужих до наукового пізнання, 50 учасників обласного семінару-практикуму на тему „Полтавська обласна МАН в контексті сучасних освітніх реформ: синтез досвіду та інновацій”, організований Полтавською обласною Малою академією наук учнівської молоді.
Учасники семінару обговорювали важливі питання: вдосконалення системи роботи з обдарованою учнівською молоддю, підвищення якості організації дослідницько-експериментального напряму освіти та налагодження співпраці з територіальними громадами Полтавщини у 2024/2025 навчальному році.
Важливо, що наукову діяльність талановитої учнівської молоді підтримує Полтавська обласна військова адміністрація в особі заступника начальника Полтавської ОВА Антона ЧУБЕНКА, Департамент освіти і науки Полтавської ОВА – директор Євген КОНЧАКОВСЬКИЙ. У Кременчуці та у Кременчуцькому районі – Президент Кременчуцького наукового товариства учнів „Мала академія наук” – Олена СЬОМИК та Вікторія НОСУЛЬ, виконувач обов’язків голови Омельницької сільської ради.
Настрій присутнім запальним виконанням відомих музичних композицій створив народний джазовий гурт «Роксі бенд» Кременчуцької гуманітарно-технологічної академії (керівник Наталія КВІТКА).
Директорка нашого закладу Катерина ПАВЛУШЕНКО познайомила присутніх про становлення закладу як осередку співпраці освіти, науки і бізнесу.
Менеджер ХАБУ Доброчесності Галина СЕРЕДА долучила всіх учасників до тренінгу „Доброчесність в контексті міжрегіональної комунікації освітніх закладів”.
А заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина ПАВЛОВСЬКА провела екскурсію навчальними закладом та розповіла про аспекти пошуково-краєзнавчої освіти у ліцеї та познайомила з дослідницько-експериментальними проєктами, які підготували наші креативні колеги. Пройшовши по сучасних та затишних навчальних кабінетах, гості змогли насолодитися виставкою годівничок та композицій і на згадку зробити фото біля осінньої фотозони…
Успіхи та перемоги нашої Полтавської Малої академії наук можливі тільки в спільній дії, тому рухаємося разом до нових вершин!
Меню
Закрити